Na zdj.  trapera z lewej pokój zabaw dla dzieci w Cynamonowej Caffe w Andrychowie.

Nie tylko otwarli parę dni temu  na znanym andrychowskim placu nad tzw. Rossmanem Cynamonową Caffe, ale jeszcze zapraszają w sobotę 14 IV 2012 roku o godz. 19 na gratisowy poczęstunek a’ la szwedzki stół,  a przyjść może każdy, kogo ciekawi nowy lokal gastronomiczny z rozległym tarasem widokowym na andrychowski Plac Mickiewicza!

Takiego rozległego tarasu nie ma żaden andrychowski lokal, a w dodatku widok z niego  jest wprost na fontannę z Andrychowianką na tym placu.  Widoki na starówkę niczym w Krakowie, ale ceny niekrakowskie! Jeszcze jedna atrakcja – poza tortami i innymi piekarniczymi ciastkami – która zainteresuje rodziców z małymi dziećmi! Bo kiedy rodzice będą coś degustować, maluchy  mogą bawić się  w oddzielnym  pokoiku pełnym zabawek!

Oto oglądaj dalej fotoreportaż z tego miejsca…

Gruszka w czekoladzie w Cynamonowa Caffe za 7,50


18 Responses to Cynamonowe atrakcje na Placu Mickiewicza w Andrychowie

 1. bober88 pisze:

  Traper, będzie relacja z nowej kawiarni w Andrychowie?

 2. traper pisze:

  6 procent popularności … Chyba lubicie Cynamonowe Cafe I ?

 3. gracjan250 pisze:

  Desery są wyśmienite, nic dodać nic ująć, a przy ładnej pogodzie bardzo miło jest usiąść na tarasie.
  Pozdrowienia dla całej załogi.

 4. nadgab pisze:

  Bardzo miła obsługa i szybko podane dobre jedzonko,ładny gustowny wystrój,polecam.

 5. traper pisze:

  Warto sprawdzić smak Cynamonowej kawy, ale od jutra większość miejsc jest zarezerwowanych dla gości krajowych i delegacji zagranicznych w czasie „Bajkolandii”…

 6. Nie Tomasza tylko Św.Tomasza pisze:

  Nie Tomasza tylko Św. Tomasza od 1881r. komuna powyrzucała świętych gdzie się tylko dało oczywiście tabliczek z nazwą Św.Anny , Św.Jana ,Św.Tomasza …itp bali się ściągać z kamienic ale posługiwali się tymi nazwami bez „Św.” w każdy możliwy sposób jak skutecznie nawet 23 lata po upadku komuny

 7. as pisze:

  chłopie przestać już robić reklamę tej restauracji. Jesteś po prostu żałosny. Najadłeś się pewnie za darmo i teraz ich reklamujesz. Byłem tam przy okazji w sobotę. Kawę mają okropną. Więcej mnie tam nie zobaczą

  • traper pisze:

   Zwróć uwagę as, że pochwała ciastek powstała dopiero po ich zdegustowaniu, dzięki za opinię o kawie, nie próbowałem tam jeszcze. Najlepsze kawy aromatyczne serwują kafejki na licencji i z firmy „Pożegnanie z Afryką” z Krakowa (ul. Tomasza)

  • cynamon pisze:

   Na początku niektóre mocno aromatyzowane kawy wydają się niesmaczne, ale można się przyzwyczaić…

   • traper pisze:

    Pijam kawę i często nudzi mi się dany gatunek. Kawę trzeba umieć parzyć, niektóre gatunki podgotowujemy lekko w naczyniu przed podaniem. Na Św. Tomasza bywałem częstym gościem właścicieli kawiarenki „Pożegnanie z Afryką” i sporo się o tym dowiedziałem. W naszym mieście można mieć niestety w szeregu miejscach zastrzeżenia co do jakości jej serwowania.

 8. jancelny pisze:

  Już od piątku”Cynamonową Caffe” w Andrychowie zapełnili zaciekawieni dorośli klienci, w lokalu czynnym do 24 wielu posiedziało do 3 w nocy a następnego dnia w sobotę dotarli także liczni rodzice z małymi dziećmi. Po południu bodaj w sobotę widziano tu także burmistrza Tomasza Żaka, gościa zlotu mobilek, w gronie rodzinnym zamawiającego obiad. Okazało się jak świetnym punktem obserwacyjnym jest taras na odbywającą się prezentacje zabytkowych automobili, a w przyszłości pewnie na koncerty na Placu Mickiewicza.

  Na tarasie i w środku restauracji podobno usiądą już 31 maja na miejscach zarezerwowanych goście Bajkolandii z miast partnerskich Andrychowa.
  Powinna też zostać po poprawkach ponownie uruchomiona winda dla osób z dziećmi na wózeczkach oraz osób niepełnosprawnych. Ciastka, kremówki, torty, koreczki, szaszłyki w ramach sobotniego poczęstunku okazały się smakowite. Nic tylko popijać je napojem kawowym w waniliowo – cynamonowych smakach na tle utrzymanego w tej tonacji wystroju wnętrza. Nawet późną nocą światła latarń tarasu ożywiają plac, który zwykle zamierał przed zmrokiem.

  • jancelny pisze:

   Może warto stworzyć jakiś punktowy ranking andrychowskich lokali gastronomicznych? A właściwie także „Kuchnia Brata Alberta” budzi gwałtowną krytykę niektórych jej bywalców…Jeszcze nie wiem dlaczego…

 9. bober88 pisze:

  Z kolei w Rzykach największym zainteresowaniem cieszył się Mercedes-Benz SSK z 1928 roku!

  http://www.youtube.com/watch?v=nN7K_61Es4w

 10. jan pisze:

  Zabytkowe mobilki odjechały z Placu Mickiewicza do Inwałdu. Skorzystały na obecności tylu gości pobliskie kafejki, niemal komplet gości także na piętrze Cynamonowej Caffe,z której wysokiego tarasu odtąd wiele osób będzie mogło spoglądać na podobne imprezy w przyszłości.

 11. traper pisze:

  A tak poważniej to przyjdźcie na ten Plac w sobotę w południe na start zabytkowych pojazdów (na placu Mickiewicza są od 10 do 12.30). Na gastronomicznym rynku andrychowskim zmiany, zniknął chyba ten kababar o afrykańskim wystroju przy Krakowskiej, ale ma ruszyć lada dzień kebabik za pawilonikiem z włoskimi lodami.

 12. traper pisze:

  Tak w Krakowie na płycie placu Rynku stale coś się dzieje,a to występują uliczni grajkowie, a to kogoś …okradają w biały dzień złodzieje.

 13. bober88 pisze:

  Akurat nasz plac nie jest atrakcyjny, żeby zachwycać się widokiem z tarasu.

  • perez pisze:

   Dobre dobre porownanie andrychowskiego placu z krakowskA starowka.Szczegolnie na uwage zasluguje lewa strona rynku z obdartymi walacymi sie kamienicami.Nic tylko zamowic kawe i podziwiac widoki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>